search

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Sıcak

₺799,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Sıcak

TSDdekorasyon metal ayaklı abajur sıcak ile yaşam alanlarınıza prestij katın.Ölçüler 46*27*18 cm

Siz de evini en iyi şekilde dekore ederek yaşamı daha renkli ve zevkli bir hâle getirmeyi sevenlerden misiniz? İşte bu şekilde düşünenler için ev dekorasyonunun en önemli kısımlarından birini aydınlatma oluşturuyor. Farklı renk, desen ve şekillerde aydınlatma ürünlerinin bulunması bazen kafaları karıştırabiliyor. Ancak ışığın direkt göze gelmesini engelleyerek rahatsız olmanızın önüne geçen abajur modelleri, en çok tercih edilen aydınlatma aksesuarlarından biri olmayı başarıyor. Abajur modellerinin doğru seçilebilmesi için ise tıpkı diğer dekoratif ürünlerde olduğu gibi koltuk modellerine, duvar renklerine ve halı detaylarına dikkat etmek gerekiyor. TSD Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Sıcak ise bu konuda size yardımcı oluyor. Yaşam alanınızı renklendirmenize yardımcı olacak bu ürün, siyah ağırlıklı renginden gelen asaletiyle bulunduğu ortamın havasını değiştirirken uyumlu bir renk olmasıyla da farklı dekorasyonlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Altın sarısı detayları ise ortamın dekorasyonunu hareketlendirmeye yetiyor.

Dekorasyonunuzu Parlatırken Ortamı da Aydınlatın

Gözü yormayan tasarımı ile dikkat çeken bu ürün, sahip olduğu özellikler ile farkın detaylarda gizlendiğini bariz bir şekilde ortaya koyuyor.

  • Tasarımında kullanıcı odaklı detaylar bulunduran bu abajur modeli, evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Genel olarak yatak odalarında tercih edilen bu ürünü isteğinize göre salonda veya çalışma odasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Ayak malzemesi metalden başlık kısmı ise plastikten üretilen bu ürün malzeme seçimlerinin sağladığı avantajla hem uzun bir kullanım ömrü sunuyor hem de temizlik konusunda zorluk yaşamamanızı sağlıyor.
  • 27.5 cm başlık genişliğine, 19.5 cm başlık yüksekliğine ve  toplamda da 46 cm yüksekliğe sahip olan bu ürün ergonomik tasarımı ile fazla yer kaplamadan optimum seviyede estetik ve işlevsel bir profil çiziyor.
  • Ürünün 2 m uzunluğa sahip kablosu, abajurun prize yetişmemesi gibi herhangi bir problemle karşılaşmanızı engelliyor.
998 Öğeler