search

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Küre

₺1.099,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Küre

TSDdekorasyon metal ayaklı lambader küre ile yaşam alanlarınıza prestij katın.Ölçüler:148 x 16 cm

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Küre modeli, yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirmenize yardımcı oluyor. Metalin güçlü imajı ile harmanlanan ürün evlerin yanı sıra kafe, restoran, atölye gibi farklı kapalı mekanlarda da kullanılabiliyor. Özel olarak stilize edilmiş olan metal ayak, geleneksel lambader modellerinden farklı bir görüntü sunuyor. Çift sütunlu ayak tasarımı sayesinde yalın ya da gösterişli, modern ya da klasik tarzlar yaratabilirsiniz. Farklı konseptlere adapte edilebilir yapısı, ürünü ayırt edici kılan özelliklerden biri oluyor. Lambader fiyatları göz önüne alındığında ince işçilikten beslenen bu sağlam ve kaliteli ürünün avantajlı olduğu belli oluyor.

İşlevsel, Fonksiyonel ve Şık

Kullanım alanının fiziksel yapısına ve tercih edilen ampul türüne göre içeriye parlak, normal ve loş ışık yayabilen aydınlatıcı, göz yormaması ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürünü dilerseniz ek aydınlatıcı olarak dilerseniz ana ışık kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Modern lambader yalnızca bulunduğu alanı aydınlatmakla yetinmiyor, muazzam bir dekorasyon ögesi görevi de görüyor. Açık renk başlık ile koyu renk ayak dizaynının zıt uyumu mekanlara hoş ve estetik bir hava katıyor. Nemli ya da kuru bezle düzenli olarak tozunu alarak ürünün her daim göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Metal Ayaklı Lambaderin Öne Çıkan Özellikleri

 • 148 x 16 cm ölçülerindeki ürün, zemin destekli bir yapı çiziyor.
 • Eğimli olmayan düz zemine konumlandırıldığında, özenli işçilikle üretilmiş olması sayesinde sallanma ya da dengesiz duruş gibi problemler yaşanmıyor.
 • Dayanıklı malzemelerden imal edilmesi sayesinde uzun süreli kullanım mümkün oluyor.
 • E 27 duy tipine uyumlu lambaderin beyaz renkli başlığı alanın aydınlık ve ferah görünmesini sağlıyor.
 • Metal ayaklar siyah rengin gücünden ve estetik görünümünden besleniyor.
 • Başlık malzemesi olarak PVC tercih ediliyor. Ayak ve başlık materyalleri kolayca temizlenebiliyor.
 • Ayak Malzemesi Metal
  Ayak Rengi Siyah
  Başlık Malzemesi PVC
  Başlık Rengi Beyaz
  Duy Tipi E-27
100 Öğeler