Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Yazı

₺799,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Yazı

TSDdekorasyon metal ayaklı abajur yazı ile yaşam alanlarınıza prestij katın. Çalışma odası ve yatak odası için ideal. ÖLçüleri 16L * 9 W * 31 "H

Aydınlatma amacıyla evlerin dekorasyonunda kullanılmak üzere üretilen çok sayıda ürün çeşidi bulunuyor. Bu ürünler arasında önemli bir yer tutan abajur modelleri ise hem dekoratif hem de kullanışlı tasarımları ile pek çok kişinin dikkatini çekerek ilgi odağı oluyor. Bu işlevsel aksesuarlar genellikle yatak odalarında komodinlerin üzerinde kullanılmak üzere tercih ediliyor. Ancak Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Yazı, sahip olduğu şık tasarım ve uyumlu renkler ile evlerin ve ofislerin farklı bölümlerinde kullanılmaya da aday oluyor. Metal malzemeler kullanılarak üretilerek DNA sarmalının bir kısmına benzetilen ayak kısmı oldukça modern bir görünüm yaratıyor. Bu bölümde siyah rengin tercih edilmesi ise ürünün farklı dekorasyon tipleri ile uyum içerisinde kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Başlık kısmında yer alan sade, kirli beyaz tasarım da oldukça zarif ve şık bir duruş sağlıyor. Uygun fiyatı ile dikkat çekici bir dekorasyon ögesine sahip olmanıza yardımcı olan bu ürün, ışığın gözünüze direkt olarak vurmasını da engelliyor. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde kitap okuyabiliyor, bilgisayarınızla ilgilenebiliyor kısacası ne isterseniz onu keyifle yapabiliyorsunuz.

Aydınlık Bir Ortam Oluştururken Estetik Zevklerinizden Vazgeçmeyin

İşlevselliği ve şıklığı bir araya getirerek adeta sanatsal bir çalışmaya imza atan Tsd Dekorasyon, bu üründe yer verdiği detaylar ile kullanıcı dostu üretim anlayışını bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu abajur modelinin yapımında kullanılan metal ayak kısmı ve plastik başlık, ürünün sağlamlığını önemli ölçüde artırarak çok daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

  • Renk: Beyaz plastik başlık, siyah metal ayak
  • Toplam Yükseklik: 31 cm
  • Başlık Yüksekliği: 19.5
  • Başlık Genişliği: 16.5 cm
  • Kablo Uzunluğu: 2 m
  • Duy Tipi: E27 tipi duy
  • Başlık Malzemesi: Plastik
100 Öğeler