search

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Lüks

₺559,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Lüks

TSDdekorasyon metal ayaklı abajur lüks ile yaşam alanlarınıza prestij katın.Ampül dahil değildir.

Evlere bambaşka bir hava katan aydınlatma aksesuarları, pek çok mimarın ve dekorasyon severin en çok kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Yaşam alanlarının daha aydınlık ve daha estetik olmasını sağlayan bu ürünler farklı tarzlar ve türler ile vitrinlerdeki yerini  alıyor. En çok tercih edilen ürünlere bakıldığında ise abajur modelleri öne çıkıyor. Estetik anlamda oldukça dikkat çekici olan bu aydınlatma ürünleri, aynı zamanda işlevsel özellikleri ile yaşantınızı kolaylaştırıyor. Bu modelin sahip olduğu avantajlar Tsd Dekorasyon'un uzman tasarımcıları ile bir araya geldiğinde ortaya standartlar üstü ürünler çıkıyor. Bu durumun somut bir örneği olan Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Abajur Lüks, sahip olduğu renklerden tasarıma kadar her şeyiyle evlerin aranan parçası oluyor. Siyah ve beyaz rengin bir araya geldiği ürün, zıtlığın yakaladığı eşsiz uyumu gözler önüne seriyor. Bununla birlikte ürünün ayak kısmındaki tasarımda yer alan üçgen piramit şekli, abajurun modern bir görünüm yakalamasında rol oynuyor. Işığın direkt olarak olarak gözünüze gelmesini engelleyen dizaynı, oldukça efektif ve rahatsız edici faktörlerden uzak bir aydınlatma deneyimi sunuyor.

Evinizde Modern Bir Hava Yakalayın

Göze hoş gelen tasarım detaylarını ve işlevselliği bir araya getiren bu lüks abajur modelinin sahip olduğu detaylar, size özel olduğunuzu her an hatırlatıyor. Geriye arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

  • Ayak malzemesi metal, başlık malzemesi ise plastikten seçilen bu ürün dayanıklılığı ile memnun ediyor. Bu özelliği sayesinde de oldukça uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
  • Ürün; başlık genişliği 25.5 cm, başlık yüksekliği 23.5 cm ve toplam yüksekliği ise 45 cm olacak şekilde dizayn edilmiştir.
  • 2 metrelik uzun bir kabloya sahip olan bu panjur modeli, prize yakın olmasa da ürünü rahatlıkla evinizin farklı bölümlerinde kullanabilmenize olanak sağlıyor.
Ayak Malzemesi Metal
Başlık Genişliği 25,5 cm
Başlık Malzemesi Plastik
Başlık Yüksekliği 23,5 cm
Duy Tipi E27
Kablo Uzunluğu 2 m
Toplam Yükseklik 45 cm
1000 Öğeler