search

Tsd Dekorasyon Masa Lambası Ecletic

₺849,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Masa Lambası Ecletic

Siyah tekstil perde ile birleştirmek için orijinal tel iplik ayaklı masa lambası. Oturma odaları, yatak odaları, oturma odaları veya koridorlardaki eğlence lambası.Boyutlar: Yükseklik 28 cm. Çap taban 22 cm. Abajur çapı 30 cm.

Modern aydınlatma sistemleri arasında bulunan masa lambaları, ihtiyaçları giderebildiği gibi ortamın estetik ihtiyacını da karşılar. Birçok masa lambası günümüzde evlerin dekorasyonlarının birer tamamlayıcısıdır. TSD Dekorasyon Masa Lambası Ecletic modeli de bunlardan biridir. Şık duruşu ile resmiyet sunabilen ürün, ofislerin vazgeçilmezleri arasındadır. Siz de bu ürün ile çalışma masanızda konforu artırırken dengeli aydınlatma sayesinde daha verimli çalışabilirsiniz. 

Yenilikçi Bir Tasarım

  • Orijinal tel ipliklere sahip olan ürün, özgün tasarımı sayesinde yenilikçi ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir.
  • Ürünü ideal bir şekilde kullanabilmek ve iyi bir verim alabilmek için lambaya uygun bir masa kullanmanız önerilir. Böylelikle lambanın ışığından iyi bir şekilde yararlanarak göz alıcı şıklığı tüm odaya yayabilirsiniz.
  • Evlerde oturma odası, yatak odası ve koridorun yanı sıra ofislerde masa başı çalışanlar için ideal bir üründür.
  • Bulunduğu ortama zarafet katan masa lambası, siyah perdesi sayesinde ışığını göz yormayacak şekilde ortama aktarabilir.

Sade ve Zarif

Gücünü sadelikten alırken estetik dokunuşlardan geri kalmayan TSD Dekorasyon Masa Lambası Ecletic modeli, evinizde de çalışma tarzınızı yansıtır. Dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun yıllar ortamınızı aydınlatacak bu ürün, istenildiği takdirde evin farklı bölümlerinde sizi karşılamaya devam eder. Mobilyalarınızla, perdelerinizle ve diğer aksesuarlarınızla uyum içinde olabilen masa lambası, hafif olması sayesinde kolayca hareket ettirilebilir. Böylelikle ihtiyacınız olduğunda farklı alanlarda kullanıma hazırdır. Dekorasyon trendlerine uygun bir şekilde üretilerek kullanıcılarının beğenisine sunulan model, yeni bir bakış açısı sunduğu için sıkça tercih edilir. Masalarınızda fazla yer kaplamadan ihtiyaçları karşılayan ürün, çalışma ortamınız için ışığı en iyi şekilde kullanarak karanlıkta bile kalitesini kanıtlar.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Abajur Çapı: 30 cm
  • Yükseklik: 28 cm
  • Taban Çapı: 22 cm
  • Üretim Yeri: Türkiye
1000 Öğeler