Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Plus

₺2.199,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Plus

TSDdekorasyon metal ayaklı lambader plus ile yaşam alanlarınıza prestij katın.Toplam ölüler 45x45x280 cm

Dekoratif ve şık tasarımı ile evlerin tamamlayıcısı olan lambaderler, dekorasyonların vazgeçilmez bir parçasıdır. Az yer kapladığından dolayı birçok insan tarafından tercih edilen bu modeller, aynı zamanda aydınlatması ile ihtiyaçları büyük ölçüde giderir. Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Plus modeli, odalarınızın havasını baştan aşağı değiştirerek şık bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. 

Verimli Bir Çalışma Ortamı

Ürün, sunduğu yumuşak ışık imkânı sayesinde kitap tutkunları ve evde masa başı çalışanların gözdesidir. Evlerde kullanılan ışık sisteminin yetersiz olduğu durumlarda kalitesini kanıtlayarak ortamın enerjisini yükseltir. Genel olarak koltukların yanına veya masa kenarlarına konularak ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Yeni evlerde dekorasyon amacı ile kullanılmak isteniyorsa mobilya ve perde alımlarından sonra tercih edilmesi iyi olacaktır. Böylelikle evinizde ve iş yerinizde istediğiniz herhangi bir alan entegrasyonu kolaylık sağlanabilir.

Konforlu Bir Hissiyat

Lambaderin kahverengi başlığı sayesinde ışığı yumuşatarak aktarması, ortamınızda konforlu bir hissiyat oluşturur. Ayakların metalden üretilmesi ise dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılmasına imkan verir. Modası hiç geçmeyecek bir şekilde tasarlanmasıyla göz alıcı şıklığı her daim sunabilir. İçerisinde kullanacağınız ampul çeşidi ile atmosferinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ortamınızın renk tonunu kolaylıkla ayarlamanıza imkân sunan lambader, evinize farklı bir karakter katar. Ayrıca farklı ampullere kolaylıkla uyum sağlayarak ışık rengini çeşitlendirmenizi kolaylaştırır. PVC kaplama başlık ampulün artan ısısını dengede tutarak olası tehlikelerin önüne geçer. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde ev temizliklerinde size zorluk çıkartmadan hijyen sağlanabilir. Siz de sıcak ve doğal bir görünüm yakalamak istiyorsanız TSD Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Plus modeli ile evinizi dekore edebilirsiniz.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

  • Ayak Malzemesi: Metal
  • Ayak Rengi: Altın
  • Başlık Malzemesi: PVC
  • Başlık Rengi: Kahverengi
  • Duy Tipi: E-27
  • Ölçüler: 45 x 45 x 280 cm
100 Öğeler