Tsd Dekorasyon Siyah Kafes Metal Ayaklı Lambader

₺899,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Siyah Kafes Metal Ayaklı Lambader

Tsd dekorasyon siyah kafes metal ayaklı lambader ile yaşam alanlarınıza prestij katın.Ayrıntılar:- lamba 153 cm yüksekliğe ve Ø 25 cm'ye sahiptir- ayak Ø 30 cm ve yüksekliğe 0.5 cm sahiptir- sepet Ø 25 cm ve 30 cm yüksekliğe sahiptirAkseuarlar dahil değildir.

Dekorasyona ilgi duyanların ve iç mimarların özellikle tercih ettiği lambader modelleri, ev aydınlatma aksesuarları arasında önemli bir yer tutuyor. Bu ürünler, ışığın gözü yormayacak şekilde yönlendirilmesini sağlayan tasarımlarıyla önemli bir aydınlatma avantajı sağlarken aynı zamanda dekoratif detaylarıyla da dikkat çekiyor. Bu dikkat çekici ürünlerden biri olan Tsd Dekorasyon Siyah Kafes Metal Ayaklı Lambader, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Tasarımıyla fark yaratan bu lambader modeli, kafes şeklindeki üst kısmı ile görenlerin dikkatini üstüne çekiyor. Aynı zamanda siyah renge sahip olması sayesinde de farklı dekorasyon tipleriyle ve renklerle kolay bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Bu avantaj da rahat taşınabilir bir ürün olan bu aydınlatma aksesuarını istediğiniz yerde kullanabilmenize olanak sağlıyor. Farklı zevklere göre değişik alanlarda değerlendirilebilen bu ürünler, genele bakıldığında ise evlerde ve ofislerde yer alan berjerlerin yanında kullanılmak üzere tercih ediliyor. Bu sayede ortamın dekorasyonuna hareketlilik katılarak göz zevklerine hitap eden bir ortam yaratılmış oluyor. Siz de evinin dekorasyonunu güzelleştirerek yaşaması daha zevkli bir yuva oluşturmayı hayal ediyorsanız bu ürün tam olarak sizin isteklerinize hitap ediyor.

Modern Tasarımıyla Dikkatler Onun Üzerinde

Hem aydınlatma hem de dekorasyon anlamında fark yaratan Tsd Dekorasyon Siyah Kafes Metal Ayaklı Lambader, sahip olduğu kullanıcı dostu özellikler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ürünün üretiminde kullanılmak üzere özenle seçilen malzemeler, lambaderin daha dayanıklı olmasını sağlarken aynı zamanda dolaylı olarak daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasında da rol oynuyor. Bu sayede maddi olarak kazançlı olmanız sağlanırken sürekli yeni bir lambader aramanızın da önüne geçilmiş oluyor.

 • Başlık Rengi: Siyah
 • Ayak Rengi: Siyah
 • Duy Tipi: E27 tipi duy
 • Başlık Malzemesi: Metal
 • Ayak Malzemesi: Metal
 • Ayak Malzemesi Metal
  Ayak Rengi Siyah
  Başlık Malzemesi Cam
  Başlık Rengi Beyaz
  Duy Tipi E-14
1000 Öğeler