Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Altın

₺2.499,00
Vergi dahil
Adet

Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Altın

TSDdekorasyon metal ayaklı lambader altın ile yaşam alanlarınıza prestij katın. Ölçüler 163 x 33 x 46 cm.

Ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan tablo, duvar örtüsü ve ayna gibi pek çok ürün çeşidi bulunuyor. Ancak bu ürünler arasında yer alan aydınlatma aksesuarları dekoratif amaçlı kullanılmalarının yanı sıra ortamın ışıklandırılmasına da katkı sağlıyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen aydınlatma aksesuarlarından olan lambaderler ise gözü yormayan dizaynı ile dikkat çekiyor. Ürettiği ürünlerin kalitesi ile kısa bir sürede geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başaran Tsd Dekorasyon da bu türdeki aydınlatma aksesuarları ile evlere misafir oluyor. Firmanın geniş ürün yelpazesinde yer alan Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Altın, hem tasarımı hem de işlevselliği ile kullanıcıları memnun ediyor. Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan bu lambader, gövde kısmında kullanılan özgün dizayn ile göz alıcı bir stil oluşturuyor. Altın rengi ile mat siyahı bu modelde bir araya getiren tasarımcılar bu sayede modern bir görünüm ortaya çıkarıyor. Böylelikle evini aydınlatmak isteyen ama aynı zamanda da iddialı bir dekorasyon yaratmayı amaçlayanlar için istenilen profile sahip bir lambader ortaya çıkarılmış oluyor.

İstediğiniz Yerde Parlamaya Hazır Bir Lambader

Şıklığı ile dikkat çeken Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Altın, sahip olduğu özellikler ile geniş bir kullanım alanı sunuyor.

  • Korunaklı başlık kısmı ile ışığın gözünüze direkt olarak gelmesini engelleyen bu model farklı amaçlarla, farklı yerlerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.
  • Lambaderin başlık kısmında kullanılan PVC ve ayak bölümünde kullanılan metal malzeme ürünün sağlamlığına olumlu bir katkı yaparak daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.
  • Bu ürün modelinde E-27 tipi bir duy yer alıyor. Bu sebeple lambaderinizde kullanmak üzere alacağınız ampulü seçerken buna dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Tsd Dekorasyon Metal Ayaklı Lambader Altın, 163 x 33 x 46 cm ölçü değerlerine sahip.

Ayak Malzemesi Metal
Ayak Rengi Altın
Başlık Malzemesi PVC
Başlık Rengi Siyah
Duy Tipi E-27
1000 Öğeler